demo

[metaslider id=»715″]
demo

SKU: 16125768
RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU RU

RU RU PLA to polimerowo-kwas mlekowy, biodegradowalny polimer o niskiej temperaturze topnienia. Jest to łatwy materiał do drukowania, a everfil® PLA daje gładki efekt drukowania. Przy prawidłowym chłodzeniu, PLA ma wyższą prędkość druku, niższe wysokości warstw i ostre krawędzie drukowane. Połączenie tego z niskim wypaczeniem druku sprawia, że jest popularnym tworzywem do druku 3D . Posiada podobne właściwości do ABS, ale jest bardziej kruchy. Może być wykorzystywany z nim wymiennie, chyba że nie pozwala na to specyfika określonej drukarki 3D. W procesie druku nie wymaga podgrzewanego stołu, ponieważ nie kurczy się w trakcie schładzania. W czasie topnienia się podczas druku charakteryzuje się przyjemniejszym zapachem . Idealnie nadaje się do szybkich, ozdobnych wydruków.

Ten najczęściej używany materiał do drukowania 3D pod nazwą handlową everfil3D® PLA jest dostępny w szerokiej gamie kolorów RAL oraz kolorze naturalnym .

brak

Informacje ogólne
Kolor:Czarny
RAL:9017
Średnica filamentu:1.75mm
Tolerancja wymiarowa:± 0.05mm
Temperatura drukowania:185-215°C
Podgrzewany stół:niewymagane
Waga netto:1.00kg
Waga brutto:1.40kg
Wymiary szpuli:śr. zewn. – 20cm, śr. wewn. - 5.2cm, szer. - 7.5cm